מדריכי וידאו

מדריכי וידאו מומלצים לציוד מיגון

כשאני קונה מוצר, ובמיוחד מוצר מרחוק, אני רוצה לקבל תמונה כמה שיותר רחבה שלו, ולהבין בדיוק מה אני קונה. בסופו של דבר אני קונה מוצרים מצילי חיים וחשוב לדעת שהם מתאימים לצרכים שלי.

אגיד את האמת, בפעם הראשונה שקניתי מוצר לאופנוע (כפפות) לא חקרתי יותר מדי ופשוט הזמנתי את מה שהתאים לי מבחינת המחיר והמראה, בלי לחשוב יותר מדי על האיכות והבטיחות של המוצר. יצא שהגיעו לי כפפות עור שנראות מצויין, במחיר מצויין, אבל הוחלפו תוך כמה חודשים מפני שה״מיגון״ בכפפות היה עשוי פלסטיק זול שלא באמת היה מגן עליי במקרה הצורך.
לכפפות הבאות שקניתי עשיתי מחקר שוק מקיף ווידאתי שאני קונה את הטוב ביותר לצרכים שלי ובמחיר שהתאים לי. בסופו של דבר, יכלתי לחסוך הרבה כסף והרבה זמן אם מלכתחילה הייתי בודק מה מתאים לי ומה אני קונה.

אין מה לעשות, צריך לטעות פעם אחת (ולפעמים יותר) כדי לעשות את הדברים כמו שצריך.

מאז אני בודק כל מוצר אפשרי ומקבל כמה שיותר מידע לגבי כל מוצר שאני קונה – אני רוצה לדעת שאני קונה את מה שאני צריך, ולא לחשוב שאני קונה את מה שאני צריך.

 

יש כמה חברות אמריקאיות שעושות מדריכי וידאו לציוד אופנוענות חדש, ואפשר לקבל מהן הרבה מידע.

חוות דעת מהענק הכתום – Revzilla

המוכרת והגדולה ביותר בתחום היא RevZilla. מדובר באתר ענק שמעלה סקירות ומדריכים כמעט לכל מוצר אצלם בחנות, ממגפי רכיבה, דרך מיגון, כפפות ועד קסדות.

אני מסתמך מאוד על האתר הזה מפני שמלבד מדריכי וידאו, לכל מוצר יש גם ביקורות גולשים שעוזרות להחליט ולהבין במה מדובר. אמנם עיקר המגיבים באתר הם אמריקאיים, וסביר שיש להם צרכים שונים משלנו, אך עדיין אפשר להסתמך ולקבל תמונה כוללת של המוצר.

ביקורות מוצר בSTG

אתר נוסף שעושה סקירות וידאו הוא STG. מדובר בעוד ענק אמריקאי שמסקר הרבה פריטים, אבל לא בכמות של RevZilla. לעיתים תוכלו למצוא בו מוצרים שלא עברו סקירה באתרים אחרים, ובנוסף לקבל חוות דעת שנייה. הבחור שעושה את הסקירות, בריאן, הוא אופנוען ותיק ומאוד רציני עם נקודת מבט מעניינת על המוצרים.

המדריך הכי מקצועי היום – Fortnine

ולוגר קנדי (בלוגר שעושה וידאו) שאני מאוד אוהב הוא Ryan F9 מהערוץ יוטיוב פורטניין FortNine (לא להתבלבל עם המשחק Fortnite). מלבד העובדה שהסרטונים שלו הם מהמושקעים, המקצועיים והאיכותיים בעולם האופנוענות היום, הוא נותן חוות דעת אמינה שכוללת את כל הצדדים של המוצר, החיוביים והשליליים, ועל הדרך מספק מידע רחב על התעשייה הזו.

אחד החסרונות בערוץ שלו הוא שבניגוד לRevZilla ולSTG, ריאן לא עושה ביקורות לכל מוצר חדש, אלא רק למוצרים נבחרים ולרוב הפופולריים ביותר. היתרון הוא שאם ננעלתי על מוצר שהוא עשה עליו סקירה, אני יודע שאקבל ממנו אחלה מידע, אמין ומקיף.

 

ב-Revzilla וב-STG תוכלו למצוא ביקורות כמעט לכל מוצר שקשור לאופנועים – כל סוגי המיגון גוף, אגזוזים, צמיגים, אופנועים ועוד. תיכנסו ותגלו עולם.

מלבד שלושת אלה, האתר אליו כולם הולכים בחיפוש אחר מידע הוא יוטיוב כמובן. לא אחת יצא לי לראות ביקורות באיטלקית/ספרדית/הולנדית ולנסות לדלות מהן איזשהו בדל של מידע שיעזור לי להחליט האם המוצר שבחרתי מתאים לי. בכל מקרה שווה להעביר חיפוש ביוטיוב ולראות מה עולה בתוצאות.

מיגון מלא מכף רגל ועד ראש, לא רק למסלול